Neohodnotené

Halogén. žiarovka 12V s päticou H7, Night unlimited 4300K

Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Skladom
Kód: 912H7NU
€9,73
Halogénové autožiarovky NIGHT UNLIMITED patrí medzi najjasnejšie halogénové autožiarovky s platnou európskou homologáciou. Vďaka studenej bielej farbe 4300K dodávajú vozidlu exkluzívny vzhľad podobný svetlám s xenónovými alebo LED svetlami. Biele svetlo poskytuje výrazne lepšie odrazy od dopravných značiek aj od označených chodcov, lepšie udržuje pozornosť vodiča a k únave dochádza po výrazne dlhšej dobe. Oproti štandardným žiarovkám Smart Blue majú až o 70% vyššiu svietivosť
Vynikajú aj dlhšou životnosťou. Vďaka špeciálnej technológii osvieti ceste v najdôležitejším priestore medzi 50 - 60 metrami pred autom výrazne jasnejšie než štandardné halogénové žiarovky. Sú opatrené strieborno - chrómovým vrchníka a tým opticky splynú s pozadím reflektora. Tento efekt si vďaka premyslenej technológii zachovajú po celú dobu životnosti. Preto sú žiarovky vhodné najmä pre moderné svetlomety s čírou optikou. Autožiarovky NIGHT UNLIMITED sú určené hlavne pre vodičov, ktorým nezáleží len na vyššej bezpečnosti, ale aj na vyššej estetike a dizajnu vozidla.
inštalácia:
Pri montáži vždy dbajte pokynov výrobcu vozidla. Používajte ochranné okuliare popr. i rukavice. Prasknutá (nesvietiace) žiarovka môže mať vysokú teplotu (nad 180 ° C), pri manipulácii môže prasknúť či aj vybuchnúť. Žiarovku vždy uchopte za päticu (kovovú alebo plastovú), nikdy sa nedotýkajte skla!
Žiarovka je homologizovaná podľa noriem ECE R37 E8 3E3 a homologizačné číslo je vyrazené na pätici.
Uvedená cena je za 2 ks balené v plastovom boxe
Dizajn a vývoj Nemecku. Vyrobené v PRC

Technické parametre:
- pätice: H7 (PX26d)
- napätie: 12 V
- príkon 55 W
- teplota svetla 4 300 K (studená biela)
- výkon max 58 W
- svietivosť 1400 lm +/- 10%
- homologácia ECE R37 E8 3E3